Pozvánka do regiónu: zimná návšteva MiniFARMY

Autor: Redakcia

Po minulé roky sa s príchodom chladných mesiacov zvieratká MiniFarmy „zazimovali“ a jej brány sa zatvorili. Tento rok je to však inak. Jej krásne vysvietený areál, ktorý je nasiaknutý vianočnou atmosférou, láka množstvom prekvapení.

Betlehem patrí k najkrajším vianočným tradíciám. Aj preto sa pracovníci MiniFarmy rozhodli priniešť svojim návštevníkom jediný živý betlehem na Slovensku. Vlastnými silami postavili jedinečný betlehem, aký neuvidíte v žiadnom inom meste na Slovensku. Výnimočný je tým, že v ňom nájdete skutočné zvieratká, ktoré sú špeciálne vytrénované, aby svoje herecké úlohy v predstavení zvládli na jednotku s hviezdičkou.

V živom betleheme nechýbajú ani Mária s Jozefom, ktorí sa s láskou starajú o malého Ježiška. Jeho úlohu zastáva bábika vyzerajúca ako skutočné bábätko. Malí i veľkí návštevníci môžu Ježiška pokolísať, pohladiť, či zobrať na ruky. Všetci traja spoločne radi zabavia návštevníkov. Pofotia sa, Mária si poklebetí a Jozef pre Vás zase naštartuje traktor.

Betlehem i celý areál MiniFARMY sú najkrajšie po zotmení. Vtedy vyniknú svetielka, ktoré vytvárajú krásny výjav plný pokoja a lásky. Nezabudnuteľné zážitky si odnesiete aj za svetla. A ak máte menšie detičky, isto sa potešíte, že farmu môžete navštíviť už od 14. hodiny.

I počas zimy sa môžete tešiť na kozy, minikozičky, ovce, aj miniovečky, meishan prasiatka, nandu, zdrobnené i pižmové kačičky, mini a maxi sliepočky, mini a maxi králiky a mnoho iných. Taktiež máte možnosť nakŕmiť zvieratká priamo z ruky krmivom.

O vianočnú atmosféru sa postará aj ľúbezný zvuk anjelského zvončeka zo zvoničky. Nádherne zvoní a vraj plní priania. Preto si zakaždým, keď naň zazvoníte, niečo zaželajte. Len si pamätajte, že by ste nemali zvoniť zbytočne, pretože údajne privolá anjelov, a tých nechceme zbytočne unaviť.

Veľká zábava bude i na kopčeku. Ak nasneží, budete sa tam môcť sánkovať. Po sánkovačke či prechádzke sa zohrejete vo vyhrievanom obchodíku so suvenírmi alebo vás zahreje detský i dospelácky punč.

Tešiť sa môžete na rôzne zvieratká| Zdroj: MiniFARMA

Brány sú otvorené každý piatok až nedeľu od 14.00 do 19.00. V období vianočných prázdnin, od 23. decembra do 9. januára, môžete prísť každý deň v tomto čase, okrem 24. decembra.

MiniFARMA, ktorá bude prevoňaná ihličím, klinčekmi a škoricou, má v zime len dobrovoľné vstupné. Príjemnú vianočnú atmosféru a zvieratká si tak užijete iba za úsmev či dobrú náladu.

Zdroj: MiniFARMA

Načítava

Mohlo by vás zaujímať

Pridať komentár

Sledujte náš Instagram