Pozvánka do regiónu: Majstrovstvá Slovenska v hode telefónom

Autor: Redakcia

Majstrovstvá Slovenska v hode telefónom sa uskutočnia 20. augusta počas Lučenského hodovania. Vstup na podujatie je bezplatný.

Na lučenskom futbalovom štadióne na vás od 10.00 do 15.00 hod. budú čakať súťaže o hodnotné ceny, bohatý kultúrny program pre deti aj dospelých, výborné občerstvenie a kopec zábavy.

Podujatie je vo svete známe, avšak na Slovensku sa v takejto miere uskutoční po prvýkrát. Bude zároveň prepojené s ekologickými témami ochrany životného prostredia, predlžovania životného cyklu produktov a vzdelávaním verejnosti o spôsoboch recyklácie.

Súťažiť sa bude v hode mobilným telefónom do diaľky, pričom telefón pre hod zabezpečí organizátor. Účastníci budú rozdelení do troch skupín – mužov, ženy a deti. Z každej skupiny vyhrajú traja najlepší telefón, tablet, smart hodinky alebo slúchadlá, v súhrnnej hodnote viac ako 3000 €.

Na mieste bude k dispozícii aj odberné miesto, kde budú môcť návštevníci odovzdať drobné elektro a plastové kryty na recykláciu. Za každý odovzdaný kus získa návštevník jeden lístok do tomboly, pričom na jednu osobu je možné získať maximálne päť lístkov.

Pre najmenších budú pripravené atrakcie, tvorivé dielne, maľovanie na tvár a skákacie hrady. Dospelí sa môžu pristaviť v špeciálnych stánkoch, kde budú môcť predať svoj starý telefón s bonusom na nový, vytočiť si skvelé ceny v šťastnom kolese alebo získať informácie o recyklovaní a ochrane životného prostredia. Súčasťou podujatia bude bohaté občerstvenie, pričom na svoje si prídu gurmáni aj vegáni.

Fotodokumentáciu zabezpečí fotograf Roman Loričník. Moderovať bude Lukáš Pelč a o hudobno-zábavnú časť programu sa postarajú Marián Čekovský s kapelou a Lenka Piešová.

Zdroj: Ing. Erika Matúzová

Načítava

Mohlo by vás zaujímať

Pridať komentár

Sledujte náš Instagram